příběh

O nás

Již přes 20 let se staráme o vaše IT

Společnost Kancelářské stroje s.r.o. byla založena v roce 2001 s cílem poskytovat komplexní dodávky osobních počítačů, notebooků a serverů.

Brzy jsme se začali rozrůstat a přidávali stále komplexnější implementační služby, začali jsme se specializovat na serverovou virtualizaci, kterou jsme již tehdy vnímali jako progresivní technologii a cítili jsme v ní velký potenciál v době, kdy společnosti zpravidla běžně vlastnily desítky fyzických serverů a tento pojem vůbec neznaly.

Entuziazmus nám nechyběl a spolu se silnými technologickými partnery bylo snadné přesvědčit naše zákazníky, že to co děláme, spolu s technologiemi, které využíváme, dává smysl.

V roce 2005 jsme spustili provoz prvního hostingového datacentra a rozšířili jsme služby o kompletní outsourcing a správu virtuálních serverů.

S dalšími lety přicházelo upevnění technologických partnerství s klíčovými partnery a další profesionalizace a specializace, včetně získání ISO certifikace a také orientace na poskytování služeb v oblasti IT infrastruktury.


O vaši IT infrastrukturu se stará certifikovaný a zkušený tým techniků. Monitoring 24x7x365, Helpdesk, Definované SLA.


Jsme českou společností poskytující komplexní péči o informační systémy a výpočetní techniku zákazníků.

Kromě samotné realizace poskytujeme zároveň i konzultační služby, návrhy a audit IT infrastruktury a jejího zabezpečení.

Zaměřujeme se na poskytování kontinuálních nepřetržitých služeb a dále realizaci specializovaných IT projektů střední až větší velikosti.

Provozujeme tři nezávislá a geograficky oddělená datová centra, což nám umožňuje nabízet vysoce kvalitní služby v oblasti hostingu.

Jsme rádi, že díky zkušenostem našich IT specialistů a neustálým inovacím můžeme našim zákazníkům poskytovat kvalitní služby.